Aktualności

Nowości

W tym dziale można zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technik audiowizualnych, najnowszymi promocjami sprzętu audiowizualnymi oraz realizacjami kompleksowaymi wykonanymi przez naszą firmę


Wybierz wydarzenie z lewej strony na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Oficjalny partner KNX

2016-03-17

KNX Partner

KNX

 

Ciągła presja na podnoszenie standardu powoduje, że techniczne możliwości rozwoju tradycyjnych instalacji elektrycznych zostały już praktycznie wyczerpane. Producenci urządzeń technik instalacyjnych tworzą własne systemy sterowania i regulacji wprowadzając coraz nowsze elementy automatyki. 

Wyspecjalizowane systemy, które spełniają większość wymagań klienta, na pierwszy rzut oka, są idealnym rozwiązaniem dla klienta. Jednak w sytuacji gdy w budynku zostanie zastosowanych kilka systemów, ilość okablowania oraz przewodów rośnie w postępie geometryczny, tak samo jak poziom irytacji klienta, który musi zapoznać się z kilkoma systemami obsługującymi  tysiące złożonych funkcji. Dzięki rozwiązaniom KNX, automatyka budynkowa przestaje być skomplikowanym systemem tylko dla zaawansowanych użytkowników. Nasi doświadczeni doradcy wprowadzą Państwa w najnowsze rozwiązania w systemie automatyki budynkowej.

Zapraszamy do współpracy - knx@av.net.pl

Wróć